Tom handlekurv

OE Tek LinkIT fibersnor SC/SC OM1 3 m Duplex MM OM1 LSZH rød

Forsiden / Datautstyr / kabler / Nettverk / Nettverkstilbehør / OE Tek LinkIT fibersnor SC/SC OM1 3 m Duplex MM OM1 LSZH rød
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

OE Tek LinkIT fibersnor SC/SC OM1 3 m Duplex MM OM1 LSZH rød

Varenr.:
FPD62SPSP-030-RD
EAN:
7072662015541
  • Produkt Fiber patch cords / Pigtails