Tom handlekurv

OE Tek LinkIT fibersnor SC/SC OM1

Forsiden / Datautstyr / kabler / Nettverk / Nettverkstilbehør / OE Tek LinkIT fibersnor SC/SC OM1
Du må logge inn for å handle/se priser.
OE Tek LinkIT fibersnor SC/SC OM1  1 m Duplex MM OM1 LSZH rød (FPD62SPSP-010-RD)

OE Tek LinkIT fibersnor SC/SC OM1 1 m Duplex MM OM1 LSZH rød

Varenr.:
FPD62SPSP-010-RD
EAN:
7072662015527
  • Produkt Fiber patch cords / Pigtails