Tom handlekurv

OE Tek fibersnor OM1 LC/ST Grønn

Forsiden / Datautstyr / kabler / Nettverk / Nettverkstilbehør / OE Tek fibersnor OM1 LC/ST Grønn
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

OE Tek fibersnor OM1 LC/ST Grønn 2.0m Duplex MM OM1 62.5/125 LSZH, 2mm

Varenr.:
FPD62LPTP-020-GR
EAN:
7072662013165
  • Produkt Fiber patch cords / Pigtails