Tom handlekurv

OE Tek Fiberpatchkabel, LC/LC, OM3, rød

Forsiden / Datautstyr / kabler / Nettverk / Nettverkstilbehør / OE Tek Fiberpatchkabel, LC/LC, OM3, rød
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

OE Tek Fiberpatchkabel, LC/LC, OM3, rød 1,5m Halogenfri, for 10 Gbit, Rød farge

Varenr.:
FPD53LPLP-015-RD
EAN:
7072662020378
  • Produkt Fiber patch cords / Pigtails