Tom handlekurv

OE Tek Fiberpatchkabel, LC/LC, OM3, blå 0,5m Halogenfri, for 10 Gbit, Blå farge

Forsiden / Datautstyr / kabler / Nettverk / Nettverkstilbehør / OE Tek Fiberpatchkabel, LC/LC, OM3, blå 0,5m Halogenfri, for 10 Gbit, Blå farge
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

OE Tek Fiberpatchkabel, LC/LC, OM3, blå 0,5m Halogenfri, for 10 Gbit, Blå farge

Varenr.:
FPD53LPLP-005-BU
EAN:
7072662020255
  • Produkt Fiber patch cords / Pigtails